ŁAŹNIA BŁOTNA – RASUL

 

ŁAŹNIA BŁOTNA ( RASUL):

Cena
SEANS W ŁAŹNI BŁOTNEJ49,00 zł
dodatkowa opłata za glinkę10 zł / os

 

RASUL Orientalna Łaźnia Błotna

Przed rozpoczęciem seansu należy wziąć krótki prysznic w celu oczyszczenia, spłukania ciała z kosmetyków i potu. Następnie całe ciało lub tylko wybrane partie ciała nacieramy specjalną maską Zieloną glinką – pochodzi ze skał krzemionkowo- aluminiowych. Jest bogata w krzem, magnez, wapń, potas, fosfor, sód oraz wiele innych mikroelementów. Ma ona wspaniałe właściwości dezynfekujące, absorpcyjne i gojące. 100% naturalna glinka.
Cały seans trwa ok.23 min.

Przez pierwsze 15 min w łaźni nie jest wytwarzana para – przed zabiegiem łaźnia zostaje nagrzana do temperatury ok. 35-50oC, zaś suche, ciepłe powietrze sprawia, że nałożona wcześniej maseczka zasycha, działając ściągająco, co z kolei powoduje złuszczenie obumarłych warstw naskórka oraz pozwala na głębokie oczyszczenie porów. Po ok. 15 min zaczyna stopniowo zwiększać się wilgotność powietrza, w efekcie czego maska znowu staje się miękka i zaczyna się rozpuszczać. Warto wykorzystać ten moment, aby dokładnie wmasować w całe ciało glinkę – masaż będzie miał efekt peelingujący i oczyszczający, pozwoli usunąć zrogowaciały naskórek i wpłynie normalizująco na pracę gruczołów łojowych. Po ok 7 minutach z zamontowanych w suficie łaźni parowej deszczownic, zaczyna lecieć ciepła woda, co pozwala na pozbycie się resztek glinki. Jest to końcowy moment seansu.

Rytuał w Łaźni Błotnej Rasul jest doskonałym wstępem do dalszych zabiegów kosmetycznych, masażu. Polecane są zabiegi nawilżające, regenerujące. Tak oczyszczona i przygotowana skóra doskonale wchłania substancje odżywcze, nawilżające i regenerujące.