Aktualności

Niestety zmuszeni jesteśmy zmienić nieco zasady co do licencji. W związku z ogromną ilością licencji, których nie jesteśmy w stanie obrobić, od dnia jutrzejszego (10.04.2021) NIE MOŻNA w naszym klubie wyrobić licencji PZP. Zmienia się również możliwość korzystania z pozostałych licencji ponieważ na naszą wiedzę tylko : Polski Związek Pływacki oraz Polski Związek Triathlonowy powołał swoich zawodników do Kadry Narodowej a aktualnie tylko Ci mogą uczęszczać na basen/siłownię. W związku z tym honorujemy WYŁĄCZNIE Licencję Polskiego Związku Pływackiego oraz Polskiego Związku Triathlonowego.

Licencje z Federacji NAC Polska na jakich do tej pory można było uczęszczać na część z naszych usług są przy powyższym rozporządzeniu NIEAKCEPTOWALNE.
Zmianą jest to, że klienci posiadający jedną z powyższych licencji będą mogli korzystać ze wszystkich naszych usług (siłownia, fitness, squash, strefa mokra).
Na chwilę obecną zajęcia fitness zostają ODWOŁANE ze względu na niewystarczającą ilość osób posiadających odpowiednie licencje.
Liczymy na wyrozumiałość ponieważ zostaliśmy postawieni w obecnej sytuacji tak nagle.


Szanowni Nasi klubowicze. Zaczynając ten post bardzo chciałbym przeprosić za zamieszanie jakie wynikło w ciągu ostatnich godzin😤
Wytyczne z popołudnia w porównaniu do tych jakie pojawiły się później różniły się tak bardzo jak jeszcze wczoraj strefa żółta od strefy czerwonej🤔
Dlatego też działając w imieniu zdrowia i dobra naszych klientów, nie przerywamy naszej działalności i stosując się do najwyższych standardów sanitarnych jesteśmy dla Was otwarci💪
Na chwilę obecną jedynie zajęcia z gimnastyki korekcyjnej oraz rehabilitacji poddawane są weryfikacji zgodności z uprawnieniami do ich prowadzenia🤫
Mamy wielką nadzieję, że mimo chaosu jaki nastał, pozostaną Państwo po Naszej stronie😘
Dodatkowo pragnę poinformować że w dniu jutrzejszym (24.10.2020r.) wyjątkowo nie odbywają się żadne z zajęć sportowych oraz korekcyjnych aby nie prowadzić do większego zamieszania jakie aktualnie mamy.
Życzymy dużo zdrowia i zapraszamy do korzystania z leczniczo działających aromaterapii, grot oraz basenu solankowego. W związku z dobrze prosperującymi kortami do squasha oraz z dużym zainteresowaniem jakim cieszy się nasz sklep sportowy, czekamy na Was.
Nasza niewielka choć pyszna gastronomia będzie dostępna jedynie na wynos 😊
Z całym szacunkiem na jaki sobie Państwo zapracowali przez lata zaufania, zapraszamy do korzystania z naszych usług 🙂Szanowni klienci. Od dnia 06.06.2020r (sobota) nasz klub będzie ponownie otwarty. Wszystkie strefy są dostosowane według obowiązującego aktualnie prawa i zasad bezpieczeństwa. Zajęcia fitness do odwołania są tylko na zapisy i w chwili obecnej umawiać na nie można się od 05.06.2020r w godzinach (7-15) a od 6.06.2020r w godzinach pracy klubu (nie uległy one zmianie). Wymagania stawiane przez ministerstwo są bardzo duże dlatego prosimy o wyrozumiałość. W wielu kwestiach będziemy starali się być jak najbardziej elastyczni. Zapraszam, Wrona Daniel, Członek Zarządu AQUAFIT Sp. z o.o.W związku z obecną sytuacją (mówimy tu oczywiście o koronawirusie), jesteśmy zmuszeni do zawieszenia działania klubu na bliżej nieokreślony czas od dnia 14.03.2020r (w okolicach dwóch tygodni na pewno). Zamykamy klub ze względu na Państwa jak i nasze bezpieczeństwo. Wszelakie karnety/vouchery/zaproszenia będą oczywiście przesunięte o czas w jakim klub nie będzie funkcjonował. Liczymy na Państwa w momencie kiedy będziemy już mogli znów spokojnie przyjmować klientów. Życzę zdrowia. Wrona Daniel, Członek Zarządu AQUAFIT Sp. z o.o.
28.12.2019r zajęcia z Rytmiki o 10:00 oraz Kącik baletowy o 11:00 są odwołane. Zapraszamy w następnych tygodniach.


Zapraszamy do gabinetu kosmetologiczno-podologicznego OdNova, który mieści się w naszym klubie.


Brak Ci pomysłu na urodziny dla Twojego dziecka ? My Ci w tym pomożemy ! Sprawdź naszą najnowszą ofertę ! Informacje dostępne w recepcji klubu lub pod numerem tel:570 870 660.

Urodziny AQUA