OPIS MASAŻY

MASAŻ RELAKSACYJNY Z AROMATERAPIĄ

Celem tego masażu jest zmniejszenie, a potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Jeżeli źródłem napięcia mięśni jest długotrwały stres, to można go usunąć stosując delikatne, spokojne, rytmiczne i powolne techniki masażu. Jak sama nazwa mówi – relaksujące. Po tym masażu czujemy się odprężeni, bo w czasie zabiegu podnosi się poziom endorfin w organizmie.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż wskazany jest dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia, głębokiego relaksu i odprężenia. Działanie relaksacyjne masażu oparte jest przede wszystkim o dotyk i ciepło. Zabieg ten dodatkowo działa pobudzająco na układ krążenia, niweluje napięcie mięśniowe i emocjonalne, działa przeciwbólowo, poprawia odżywienie i dotlenienie skóry.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańką chińską jest jedną z najbardziej skutecznych metod walki z cellulitem oraz nadwagą. Przynosi bardzo dobre efekty w niedługim czasie. Zabieg ten obudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Efektem regularnych masaży bańką chińską jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała poddawanych masażowi.

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy w swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego. Wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej. Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, jak i usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych. Pozwala lepiej przygotować ciało sportowca do wysiłku fizycznego. Zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Masaż sportowy jest zalecany zarówno sportowcom zawodowym jak również powinni korzystać z niego sportowcy – amatorzy, dla osiągnięcia lepszych rezultatów i poprawy samopoczucia. Techniki masażu sportowego jako działanie terapeutyczne dostosowane są ściśle do uprawianej dyscypliny sportu.

CEREMONIE NA CIAŁO

SUSHI BODY CEREMONY I                                                      60min – 200zł

sushi-nowe

Orientalna ceremonia dla skóry spragnionej pielęgnacji. Walka z wiotczejącą i odwodnioną skórą oraz przebarwieniami. Ceremonia bazuje na ryżu, cenionym za swoje właściwości rozświetlające i odmładzające. Przywraca skórze blask, miękkość i elastyczność. Subtelny zapach oleju ryżowego i roślin alpejskich otula ciało, roztaczając aurę tajemnicy.
scrub ryżowy + maska ryżowa + masaż balsamem ryżowym

SUSHI BODY CEREMONY II                                                   90min – 240zł

scrub ryżowy + maska ryżowa + relaksacyjny masaż galaretką ryżową/olejem ryżowym

GOLD & PEARLS CEREMONY                                                  75min – 240zł

gold&pearls-nowe

Ceremonia pełna drogocennych składników, zaprojektowana dla koneserów poszukujących wyjątkowych, luksusowych kuracji i unikalnych receptur upiększających. Przybliża ekskluzywny mistycyzm świata złota, kawioru i pereł. Kawior stanowi niekończące się bogactwo witamin A, B i D, pierwiastków śladowych oraz aminokwasów, jest kluczowym składnikiem intensyfikującym regenerację komórek. Ceremonia oczaruje zmysły, nawilży skórę i przygotuje na boski peeling, kuszący złocistymi drobinkami i cząsteczkami bursztynu. Wygładzi i przywróci aksamitność skórze. Ciało i dusza po terapii nasyca doznanie luksusu i poczucie relaksu.
shiny scrub + złota maska boginii + złota galaretka do masażu

EXOTIC COCONUT CEREMONY                                             90min – 240zł

exotic coconut-body

Relaksująca ceremonia odżywcza, zainspirowana gorącym klimatem egzotycznej wyspy. Porywa zapachem słodkiego miąższu orzecha kokosowego i przenosi na słoneczną plażę, gwarantując udział w wyjątkowej przygodzie upiększającej. Finałem rytuału jest wyjątkowy masaż hawajski. Ceremonia bardzo skutecznie odżywia skórę, wygładza i intensywnie nawilża, a słodka nuta zapachowa wzmacnia efekt relaksu i odprężenia. Przywraca harmonię ciału oraz uwalnia od stresu i napięć.
scrub pistacjowy + maska + intensywnie relaksacyjny masaż olejem kokosowym

YUMMY MUMMY (dla kobiet w ciąży)                                     40min – 80zł

Ceremonia za zgodą lekarza prowadzącego, polecana kobietom w ciąży. Zabieg poprawia kondycję skóry, przygotowując ciało na zmiany, które zachodzą podczas ciąży. Specjalna technika masażu oraz bezpieczne ułożenie, odpręża, rozluźnia mięśnie obciążonych partii ciała, zmniejsza napięcie, ale także usuwa obrzęki nóg oraz wzmacnia skórę, zapobiegając powstawaniu rozstępów. Pielęgnacja uelastycznia skórę, nadając jej wyjątkową gładkość.
relaksacyjny masaż olejem kokosowym