Instruktorzy

Małgorzata Burda-Krokosz –  fitness, aqua aerobik

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie  fizyczne i edukacja dla bezpieczeństwa, instruktorką fitness, trenerką drugiej klasy hokeja na lodzie i specjalistką ds. dietetyki. Pasja do fitnessu zrodziła się we mnie na pierwszym roku studiów. Od tego czasu cały czas staram się doskonalić swój warsztat i zdobywać nową wiedzę. W swojej pracy bardzo sobie ceni kontakt z ludźmi, których stara się cały czas motywować do pracy nad lepszą wersją siebie. Fitness dla niej to nie tylko praca, ale sposób na życie. Dlatego też, stara się swoją pasją zarażać innych 🙂

Jolanta Szewczyk – fitness

Pasjonatka fitnessu i zdrowego stylu życia, pełna energii, stara się zarażać optymizmem i pasją do sportu. Otwarta na nowe wyzwania ciągle poszukuje nowych form na poprawę kondycji, wyglądu i zdrowia. Twierdzi, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń i tym myśleniem stara się zarażać i motywować wszystkich. Instruktor Rekreacji Ruchowej, jej specjalność to Fitness – nowoczesne formy gimnastyki (Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach). Posiada certyfikat z zakresu Dietetyki i suplementacji w sporcie oraz Treningu z wykorzystaniem Taśm i lin podwieszanych wydane przez Wyższą Szkołę Trenerską.

Sylwia Szabucka – fitness

Przygodę z fitnessem  rozpoczęła w 2008 roku. Specjalizuje się w gimnastyce metodą Pilatesa, która stała się jej wielką pasją. Już w trakcie uczestnictwa w zajęciach doskonaliła swą praktykę biorąc udział w wielu szkoleniach i warsztatach. Po uzyskaniu uprawnień instruktorskich w roku 2012 rozpoczęła prowadzenie własnych zajęć. Ideą jej pracy z ludźmi jest osobisty rozwój każdego uczestnika zajęć poprzez doskonalenie sprawności, zgłębianie świadomości swego ciała oraz dbałość o równowagę emocjonalną a także harmonijną współpracę ciała i umysłu. Celem ćwiczeń jest stopniowe zapewnianie odpowiedniego funkcjonowania całego ciała, poprzez wzmocnienie i stabilizację wszystkich mięśni zaangażowanych w ruch. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji do urozmaicania swych zajęć. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i kursach. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą. Podczas zajęć stara się przekazywać swoim uczestnikom pozytywne i świadome podejście do swojego ciała.

Lila Kuba – fitness, aqua dance

doktor Nauk o Kulturze Fizycznej, Kierownik Zakładu Gimnastyki i Fitnessu Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener klasy I w Gimnastyce Sportowej, Instruktor Sportu Fitness, Instruktor Sportu Kulturystyki, Instruktor Sportu Pływania, Instruktor Pilates. Trener Aqua Fitness, Międzynarodowe licencje: Instruktor BodyART Instruktor, DeepWork Adwance, Instruktor Zumby, Zumby Gold, Zumby Step. Ukończone pozostałe najważniejsze szkolenia: II i III poziom BodyART Contakt, BodyART Stretch, BodyART Dynamic, BodyART Pure. Szkoleniowiec oraz koordynator instruktorskich kursów fitness i Studiów Podyplomowych: Trener Grupowych Form Fitnessu oraz Trener Fitnessu i Ćwiczeń Siłowych organizowanych przez Akademickie Centrum Kształcenia AWF Katowice. Założycielka AeroClass Studium Form Gimnastycznych, autorka podręcznika i wielu publikacji o tematyce fitness oraz była zawodniczka gimnastyki sportowej.