Instruktorzy

Jolanta Szewczyk – fitness

Pasjonatka fitnessu i zdrowego stylu życia, pełna energii, stara się zarażać optymizmem i pasją do sportu. Otwarta na nowe wyzwania ciągle poszukuje nowych form na poprawę kondycji, wyglądu i zdrowia. Twierdzi, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń i tym myśleniem stara się zarażać i motywować wszystkich. Instruktor Rekreacji Ruchowej, jej specjalność to Fitness – nowoczesne formy gimnastyki (Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach). Posiada certyfikat z zakresu Dietetyki i suplementacji w sporcie oraz Treningu z wykorzystaniem Taśm i lin podwieszanych wydane przez Wyższą Szkołę Trenerską.

Sylwia Szabucka – fitness

Przygodę z fitnessem  rozpoczęła w 2008 roku. Specjalizuje się w gimnastyce metodą Pilatesa, która stała się jej wielką pasją. Już w trakcie uczestnictwa w zajęciach doskonaliła swą praktykę biorąc udział w wielu szkoleniach i warsztatach. Po uzyskaniu uprawnień instruktorskich w roku 2012 rozpoczęła prowadzenie własnych zajęć. Ideą jej pracy z ludźmi jest osobisty rozwój każdego uczestnika zajęć poprzez doskonalenie sprawności, zgłębianie świadomości swego ciała oraz dbałość o równowagę emocjonalną a także harmonijną współpracę ciała i umysłu. Celem ćwiczeń jest stopniowe zapewnianie odpowiedniego funkcjonowania całego ciała, poprzez wzmocnienie i stabilizację wszystkich mięśni zaangażowanych w ruch. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji do urozmaicania swych zajęć. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i kursach. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą. Podczas zajęć stara się przekazywać swoim uczestnikom pozytywne i świadome podejście do swojego ciała.

Lila Kuba – fitness, aqua dance

doktor Nauk o Kulturze Fizycznej, Kierownik Zakładu Gimnastyki i Fitnessu Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener klasy I w Gimnastyce Sportowej, Instruktor Sportu Fitness, Instruktor Sportu Kulturystyki, Instruktor Sportu Pływania, Instruktor Pilates. Trener Aqua Fitness, Międzynarodowe licencje: Instruktor BodyART Instruktor, DeepWork Adwance, Instruktor Zumby, Zumby Gold, Zumby Step. Ukończone pozostałe najważniejsze szkolenia: II i III poziom BodyART Contakt, BodyART Stretch, BodyART Dynamic, BodyART Pure. Szkoleniowiec oraz koordynator instruktorskich kursów fitness i Studiów Podyplomowych: Trener Grupowych Form Fitnessu oraz Trener Fitnessu i Ćwiczeń Siłowych organizowanych przez Akademickie Centrum Kształcenia AWF Katowice. Założycielka AeroClass Studium Form Gimnastycznych, autorka podręcznika i wielu publikacji o tematyce fitness oraz była zawodniczka gimnastyki sportowej.

Magdalena Waligóra – fitness, aqua aerobik, aqua fitness

Magdalena jest certyfikowanym instruktorem fitnessu oraz aquafitnessu. Absolwentka studiów licencjackich na kierunku dietetyka w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Swój tytuł zdobyła, dzięki pracy dyplomowej pt.: „Ocena wiedzy i nawyków żywieniowych kobiet uczęszczających na zajęcia aquaaerobiku”. Posiada wiedzę z zakresu zdrowego żywienia oraz ogólnych korzyści płynących z uprawiania aktywności fizycznej i jej wpływu na organizm człowieka.
Pasjonatka sportu od najmłodszych lat… między innymi trenowała pływanie i taniec. Podczas treningów w wodzie ceni sobie dobrą energię i całą masę ćwiczeń ogólnorozwojowych. Trenuje z osobami w różnym przedziale wiekowym przez co trening jest dostosowany indywidualnie do każdego uczestnika. Najważniejsze dla Magdy jest to, aby osoba ćwicząca czuła się komfortowo i wyjątkowo nawet jeśli nigdy nie ćwiczyła. Trenuje dla zdrowia, a jej motto brzmi „ruch to nie kara lecz możliwość poprawy samopoczucia”.

Anna Wrona – Aqua aerobik, animatorka ruchowa, zajęcia ruchowe dla dzieci

Anna jest instruktorką aqua fitness, oraz animatorką zajęć ruchowych dla dzieci.
W młodości uprawiała piłkę nożną, tenis stołowy oraz interesowała się siatkówką.
W pracy z dziećmi szczególnie dba o radosną atmosferę oraz zadowolenie uczestników. Jej uśmiech i pogoda zarażają podczas zajęć, a kreatywne pomysły żadnemu dziecku nie pozwalają się nudzić. Umiejętnie wykorzystuje rozmaite przybory oraz przyrządy, by praca była jak najciekawsza i jak najbardziej efektywna.

Adam Czarnynoga – fitness, trening siłowy

Adam to osoba uprawiająca aktywność ruchową w każdej możliwej postaci, na co dzień dbająca o zdrowy tryb życia. Zamiłowanie do treningów siłowych oraz fitnessu odkrył w sobie lata temu. Zawsze wesoły z pozytywnym nastawieniem, dążący do realizacji celów. Uwielbia stawiać sobie nowe wyzwania i sprawdzać się w nich. Ciągle dba o swój rozwój poprzez warsztaty i szkolenia, nie tylko po to, by poszerzyć swoją wiedzę, ale też po to, by umieć Wam ją jak najlepiej przekazać. Certyfikowany instruktor sportu o specjalizacji Instruktora Fitness i Trenera Personalnego.

Katarzyna Blaut – fitness

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie zdobyła specjalizację w obszarze kształcenia w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej. Podczas pięcioletniej nauki, ukończyła specjalizację Trenera Personalnego, instruktora fitness – funkcjonalny trening sportowy oraz instruktora sportu w piłce siatkowej. Na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego oraz instruktorem fitnessu.