Instruktorzy

Daniel Neubauer – siłownia – trener personalny-
tel. 605 723 507

Trener personalny, pasjonat kulturystyki i zdrowego stylu życia, ze sportem związany od dzieciństwa. Treningi z klientami urozmaica ćwiczeniami z wykorzystaniem sprzętu tj. trx, piłki, taśmy. Dobór ćwiczeń dopasowuje do możliwości osoby ćwiczącej, ze szczególnym zwróceniem uwagi na poprawność wykonywania. Ukończył kurs z dietetyki sportowej i suplementacji.

Andrzej Wilczek – siłownia – trener personalny –
tel. 517 029 811

Były żołnierz od wielu lat związany ze sportem. Jako instruktor kulturystyki niezwykle skuteczny i efektywny. Sprawia ze walka z nadwaga będzie skuteczna, a wykształtowana pod jego nadzorem sylwetka zaskoczy nawet Ciebie. Stosuje innowacyjne metody treningowe, skupiające się na indywidualnych potrzebach, które dają gwarancje skuteczności treningów personalnych

Danuta Rydzewska – siłownia – trener personalny –
tel. 505 208 792

Jej specjalnością jest trening wytrzymałościowy, wykorzystanie treningu siłowego w sportach wytrzymałościowo-siłowych oraz motywacja ludzi do aktywnego podejścia do życia. Odpowiednie przygotowanie teoretyczne i praktyczne uzyskała w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach gdzie nabyła uprawnienia w zakresie Fitness nowoczesne formy gimnastyki oraz Fitness ćwiczenia siłowe. Jest członkinią wielu klubów górskich i rowerowych. Swoją przyszłość wiąże z aktywnością fizyczną i profesjonalnym podejściem do ludzi, którzy dążą do poprawy swojego wyglądu, zdrowia czy siły.

Małgorzata Burda-Krokosz –  fitness, aqua aerobik
tel. 503 723 320

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku wychowanie  fizyczne i edukacja dla bezpieczeństwa, instruktorką fitness, trenerką drugiej klasy hokeja na lodzie i specjalistką ds. dietetyki. Pasja do fitnessu zrodziła się we mnie na pierwszym roku studiów. Od tego czasu cały czas staram się doskonalić swój warsztat i zdobywać nową wiedzę. W swojej pracy bardzo sobie ceni kontakt z ludźmi, których stara się cały czas motywować do pracy nad lepszą wersją siebie. Fitness dla niej to nie tylko praca, ale sposób na życie. Dlatego też, stara się swoją pasją zarażać innych 🙂

Jolanta Szewczyk – fitness

Pasjonatka fitnessu i zdrowego stylu życia, pełna energii, stara się zarażać optymizmem i pasją do sportu. Otwarta na nowe wyzwania ciągle poszukuje nowych form na poprawę kondycji, wyglądu i zdrowia. Twierdzi, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń i tym myśleniem stara się zarażać i motywować wszystkich. Instruktor Rekreacji Ruchowej, jej specjalność to Fitness – nowoczesne formy gimnastyki (Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach). Posiada certyfikat z zakresu Dietetyki i suplementacji w sporcie oraz Treningu z wykorzystaniem Taśm i lin podwieszanych wydane przez Wyższą Szkołę Trenerską.

Sylwia Szabucka – fitness

Przygodę z fitnessem  rozpoczęła w 2008 roku. Specjalizuje się w gimnastyce metodą Pilatesa, która stała się jej wielką pasją. Już w trakcie uczestnictwa w zajęciach doskonaliła swą praktykę biorąc udział w wielu szkoleniach i warsztatach. Po uzyskaniu uprawnień instruktorskich w roku 2012 rozpoczęła prowadzenie własnych zajęć. Ideą jej pracy z ludźmi jest osobisty rozwój każdego uczestnika zajęć poprzez doskonalenie sprawności, zgłębianie świadomości swego ciała oraz dbałość o równowagę emocjonalną a także harmonijną współpracę ciała i umysłu. Celem ćwiczeń jest stopniowe zapewnianie odpowiedniego funkcjonowania całego ciała, poprzez wzmocnienie i stabilizację wszystkich mięśni zaangażowanych w ruch. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji do urozmaicania swych zajęć. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i kursach. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą. Podczas zajęć stara się przekazywać swoim uczestnikom pozytywne i świadome podejście do swojego ciała.

Agnieszka Gwóźdź – JOGA/Zdrowy kręgosłup

Jest nauczycielką Ashtanga Yogi, Vinyasa Krama Yogi i Yogi według metody Iyengara. Interesuje się holistycznym podejściem do człowieka. Udziela również konsultacji ajurwedyjskich, które pozwalają określić indywidualny typ biologiczny człowieka i dopasować odpowiednio dietę, styl życia, rodzaj aktywności i wypoczynku, zdefiniować negatywne skłonności. Wszystko to po to, by odzyskać równowagę psychofizyczną. Wykonuje lecznicze masaże ajurwedyjskie. Jogę regularnie praktykuje od 2005 roku. Joga jest dla niej mądrym, ale i wymagającym nauczycielem.  Jej pragnieniem jest poznawanie wielu ścieżek jogi, aby dzięki tej wiedzy skuteczniej i w sposób bardziej zindywidualizowany pomagać drugiemu człowiekowi.

Małgorzata Czerwonka – fitness, aqua aerobik

Absolwentka Politologii Uniwersytetu Śląskiego, w 2005 r ukończyła kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness na katowickim AWF-ie. Od tego momentu stale zgłębia swoja wiedzę w tym temacie. W EPFS ukończyła kurs Elite Professional Instructor, co umożliwiło jej występy na scenie jako Prezenter Fitness.
Specjalizuje się w zajęciach siłowo-wytrzymałościowych takich jak tabata, body pump, treningu funkcjonalnym z systemami podwieszanymi – TRX, thera band, treningu obwodowym z użyciem piłek, stepów, hantli. Wspaniałym uzupełnieniem tego rodzaju ćwiczeń są zajęcia pilates, stretching, body art czy joga.
Na treningach stara się by każdy ich uczestnik poczuł na własnej skórze granice swoich możliwości. Bo przekraczanie własnych granic to wielka satysfakcja i radość. Jednak człowiek to nie tylko fizyczność ale także umysł, który najlepiej odpoczywa gdy pracuje ciało.’

Lila Kuba – fitness, aqua dance

doktor Nauk o Kulturze Fizycznej, Kierownik Zakładu Gimnastyki i Fitnessu Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Trener klasy I w Gimnastyce Sportowej, Instruktor Sportu Fitness, Instruktor Sportu Kulturystyki, Instruktor Sportu Pływania, Instruktor Pilates. Trener Aqua Fitness, Międzynarodowe licencje: Instruktor BodyART Instruktor, DeepWork Adwance, Instruktor Zumby, Zumby Gold, Zumby Step. Ukończone pozostałe najważniejsze szkolenia: II i III poziom BodyART Contakt, BodyART Stretch, BodyART Dynamic, BodyART Pure. Szkoleniowiec oraz koordynator instruktorskich kursów fitness i Studiów Podyplomowych: Trener Grupowych Form Fitnessu oraz Trener Fitnessu i Ćwiczeń Siłowych organizowanych przez Akademickie Centrum Kształcenia AWF Katowice. Założycielka AeroClass Studium Form Gimnastycznych, autorka podręcznika i wielu publikacji o tematyce fitness oraz była zawodniczka gimnastyki sportowej.

Daria Nędza – fitness, zajęcia dla dzieci

Od 10 lat certyfikowany instruktor tańca nowoczesnego. Pasjonatka i uczestniczka zajęć fitness oraz jogi od najmłodszych lat. Promotorka Kultury i tańca dancehall na Śląsku. Założyciel, trener i choreograf nagradzanego zespołu tanecznego Dancehall Family. Z wykształcenia magister inżynier materiałoznawca. Ciągłe poszukiwania, pokora oraz gromadzenie ogromnego warsztatu tanecznego, następnie doskonalenie się w wybranych technikach, nauczyło ją dyscypliny i wytrwałości, które pomogły osiągnąć to co dla niej najważniejsze – możliwość dzielenia się z ludźmi doświadczeniem i zarażania ich pasją do ruchu i tańca. Opracowała metodykę pracy z dziećmi w której na bazie zabawy uczą się pozycji baletowych, rozwijając koordynację psychoruchową. Urodzenie dziecka, chęć szybkiego powrotu do formy i zdrowia, skłoniła ją do zagłębienia się w świadomą pracę nad swoim ciałem i dobrym samopoczuciem. Ukończyła certyfikowany kurs instruktora fitness oraz szkolenia Pilates. Prowadząc zajęcia wykorzystuje doświadczenie w pracy z ludźmi oraz wiedzę otrzymaną na kursach, wykorzystaną do odbudowy własnego zdrowia. Urozmaica zajęcia różnorodną muzyką oraz wykonywaniem ćwiczeń za pomocą przyrządów dzięki którym dostosowuje je do poziomu danej osoby. Za idealny trening uważa połączenie ćwiczeń aerobowych ze wzmacniającymi, następnie skupienie się na swoim centrum podczas pracy nad mięśniami głębokimi, wysmuklenie i rozciągnięcie ciała przy wyciszeniu umysłu oraz stanu ducha, dzięki zajęciom mentalnym.

Zuzanna Wyrodek – JUMPING FROG

Studentka III roku Fizjoterapii w Katowicach. Od najmłodszych lat związana i zakochana w aktywności fizycznej.  Fitnessem zajmuje się z zamiłowania. Certyfikowana instruktorka Jumping Frog Fitness na Trampolinach. Na swoich zajęciach kładzie nacisk na poprawność wykonywanych ćwiczeń co zwiększa efektywność i jakość treningu.  Kreatywna, pełna życia, uśmiechu i energii, dzięki czemu możliwe staje się połączenie treningu, świetnej zabawy i prawidłowej postawy. Największą satysfakcję daje jej widok szczęśliwych uczestników zajęć Jumping Frog jest dla niej nie treningiem, a stylem życia. Motto życiowe – Ruch zastąpi wiele lekarstw, nie ma lekarstwa, które zastąpi ruch.