ZajęciaCennik

ZajeciaIlośćCenaWażność
ZDROWY KRĘGOSŁUP Seniora1 zajęcia15,00 zł
Zajęcia dla dzieci i młodzieży1 zajęcia20,00zł
4 zajęcia70,00zł1 miesiąc
Nauka pływania20 zajęć 600,00zł
1 zajęcia30,00zł
Aqua aerobik1 zajęcia * 28,00zł
4 zajęcia85,00zł5 tygodni

*możliwość wejścia jedynie w przypadku wolnych miejsc w grupie

 

Kącik baletowy

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 4 – 6 lat. Balet rozbudza w dzieciach wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Nabywają delikatności i gracji w poruszaniu się. Na zajęciach dziewczęta poprzez zabawę do klasycznej muzyki uczą się podstawowych pozycji, rozwijają zdolności psycho-ruchowe, poczucie rytmu i poprawiają koordynację ciała. Podczas wykonywania ćwiczeń dziewczynki oswajają się z dyscypliną obecną w szkołach podstawowych oraz baletowych. Zajęcia wyrabiają nawyk prawidłowej postawy, uczą wdzięku, wpływają na ładną sylwetkę, poprawiają sprawność fizyczna i umuzykalnienie. Na zajęciach kładziony jest nacisk na dobrą zabawę wykształcającą harmonię, płynność i ład w tańcu.

<​

 

STREFA BEZTEKSTYLNA – WIECZÓR SAUNOWICZA

W każdy wtorek od godziny 20.00 zapraszamy na wieczory saunowicza. W ich trakcie odbywają się seanse parowe prowadzone przez saunamistrzów. Seanse to rytuały polegające na polewaniu wodą z olejkami eterycznymi kamieni oraz rozprowadzanie powstałego w ten sposób ciepła ręcznikami. Uczestnicy podczas seansu odczuwają odprężenie i relaks. Ważne jest jednak, aby korzystać z nich w sposób prawidłowy. Tylko wówczas efekty saunowania zostaną osiągnięte w 100%. Stąd też podstawową zasadą jest korzystanie z saun bez odzienia, okrywając swoje ciało wyłącznie ręcznikiem. Drugi ręcznik podkłada się pod całe ciało, tak by żadna jej część nie dotykała desek.

Dlaczego nie wchodzimy do sauny w strojach kąpielowych?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. W trakcie pobytu w saunie nasz organizm wydziela pot. W jego skład oprócz wody wchodzą również toksyny i inne zanieczyszczenia, których organizm pozbywa się. Jeśli będziemy odziani w strój kąpielowy, który zazwyczaj jest wykonany ze sztucznego materiału, zablokujemy poprawną wymianę gazową oraz zatrzymamy niechciane składniki potu w otwartych porach naszej skóry, co może prowadzić do powstania zmian skórnych w miejscach osłoniętych strojem. Dodatkowo w saunach fińskich gdzie temperatura oscyluje w okolicach 100 stopni Celsjusza strój kąpielowy jest wręcz zakazany, gdyż może spowodować poważne poparzenia.
Mając nadzieję, iż przybliżyliśmy Państwu podstawową zasadę poprawnego saunowania,  życzymy wielu przyjemnych wrażeń z pobytu w naszych saunach.